Nabízíme velké množství druhů záclon, abychom uspokojili všechny zákazníky. Látky k nám putují od různých výrobců jako je Rakousko, Anglie, Francie a naše Českomoravská Textilní. Záclony nabízíme žakárové, voálové, crashované, vyšívané, tisk i s vypalovanými vzory. Naše dekoratérka s dlouholetou praxí Vám pomůže vybrat ten správný dekor a použití dle designu Vašeho bydlení, historie i speciálního požadavku. Každé okno Vám ušijeme přímo na míru. Zajistíme i naaranžování, žehlení a správné nainstalování zakázek.

Druhy záclon:

  • Voálová záclona je hustě tkaná, hladká, která bývá i méně průhledná. Výhodou je jejich moderní designově čistý vzhled a příznivá cena. Můžete si vybrat z obrovské nabídky barev i vzorů.
  • Žakárová záclona je hladká záclona, záclona se vzorem anebo jen s jemně vytkaným vzorem prší. Výhodou žakárových záclon je dobrá prostupnost světla a jejich údržba. Dodáváme je v různých výškách a dole zakončené olůvkem. Tyto záclony jsou velice oblíbené a zaručí majitelce hodně světla a skvělou údržbu.
  • Crashované záclony jsou netradiční moderní záclony, které mají schválně pomačkaný vzhled již z výroby. Proto se nemusejí žehlit. Jejich výhodou je praktičnost a originalita.
  • Organza je luxusnější typ záclony. Je tkaná velmi hustě, ale zůstává velice průhledná. Může být vyrobena s leskem anebo v matném provedení. Působí velice vzdušně a lehce. Nevýhodou je její cena a údržba.
  • Síťované záclony jsou dlouhá léta oblíbené záclony a v poslední době se opět dostávají do popředí. Jejich obrovskou výhodou je jejich design, prostupnost světla a skvělá údržba.
  • Nehořlavé záclony - Trevira CS Záclony, které musí splňovat podmínky nehořlavosti dle státní normy ČSN EN 1101 a normy ČSN EN 13773.