Gerflor

Francouzský výrobce Gerflor Vám nabídce nepřeberné množství dekorů a osobitého designu. Dále Vám nabídne hned několik variant provedení, které se hodí při sestavování podlahy u Vás doma. Na výběr máme z kolekce Creation 30, Creation 55 a Creation 70. Tyto kolekce se vyrábí jak v lepené tak zámkové verzi. Pokud chce zákazník komfortnější a teplejší podlahu má na výběr kolekci TopSilence 

Quick-Step

Značka Quick-Step spadá pod Belgického výrobce Unilin. Quick-Step se řadí mezi špičkové vinylové podlahy na českém trhu i ve světě. Technologie Stain Guard ochrání vaši podlahu proti skvrnám od vína, odlakovače na nehty a malování podlahy od dětí fixem. Další ochrana Scratch Guard Vám zvýší odolnost proti poškrábání. Quick-Step nabízí kolekce Balance, Ambient, Pulse a to ve variantách lepený, zámkový a Rigip provedení. Záruka 25 let svědčí sama o sobě o kvalitě.

Parador

Německý výrobce Parador, který od roku 1977 vyrábí laminátové a dřevěné podlahy do svého sortimentu nedávno přidal i vinylové podlahy. Výrobce Parador využil své kvalitní HDF desky a nyní nabízí vinyl na HDF desce s korkovou podložkou. V roce 2019 přišel s novinkou vinylová podlaha na SPC desce, která si rychle našla své zákazníky. Německý výrobce dává na své podlahy u některých kolekcí doživotní záruku.

Další zastoupení

Dále u Nás najdete výrobce: Fatra, Tarkett, Wicanders a další…