Quick-Step

Značka Quick-Step spadá pod Belgického výrobce Unilin. Quick-Step se řadí mezi špičkové laminátové podlahy. Všechny podlahy Quick Step jsou opatřeny technologií Scratch Guard, tím jsou podlahy odolnější proti poškrábání. Některé laminátové podlahy jsou opatřeny technologií Hydro Seal, díky které se stávají voděodolné. Přirozený vzhled plovoucích podlah Quick-Step Vás dostane do kolen. Pokud chcete zvýšit komfort, použijte správnou podložku. Záruku na laminátové podlahy Quick-Step udává výrobce v délce 25 let.

Parador

Německý výrobce Parador, který od roku 1977 vyrábí laminátové podlahy má taky co nabídnout. Jeho vyšší kolekce mají celoživotní záruku. Dále mají nosnou desku Aqua-Proof, která zajišťuje dvakrát lepší ochranu proti bobtnání než běžný laminát a jsou opatřeny impregnací hran. V neposlední řadě je povrch obzvláště odolný proti poškrábání. 

Egger

U nás na prodejně taky naleznete rakouského výrobce Egger. Z důvodu, že Egger laminát je pro Nás na třetím místě tak jeho vzorky u Nás naleznete pouze v knižní podobě.