ESCO

Firma ESCO se řadí mezi největší výrobce masivních a třívrstvých dřevěných dubových podlahy v Evropě. Co nás může ještě víc těšit je fakt, že se jedná a ryze českou firmu. Výhodou výrobce ESCO pro konečného zákazníka je nepřeberné množství variant, typů, rozměrů, barev i detailů dřevěných podlah. Další výhoda spočívá v tom, že výrobce Esco vyrábí i masivní dřevěné stoly a lavice. Díky tomu můžete dřevěnou podlahu zkombinovat ze stolem, a nebo vytvořit kontrast. Všechny podlahy a stoly od firmy ESCO jsou olejované a ošetřeny tvrdým voskovým olejem OSMO.

 

Alba

Rodinná firma ALBA CR spol. s.r.o. byla založena roku 1996. V dnešní době se řadí mezi nejvýznamnější tuzemské společnosti v oboru výroby a velkoobchodu kancelářského sedacího nábytku. Sortiment zahrnuje kancelářské židle, křesla, konferenční sezení, pracovní židle, jídelní židle, skořepinové židle, barové židle, dětské židle, exteriérové židle a multisedáky určené do nemocnic, čekáren atd… Pokud si zařizujete kadeřnictví, ordinaci,  restauraci, ubytovací či kancelářské zařízení navštivte nás.

Autronic

Rodinná firma Autronic, s.r.o. byla založena roku 1993. Firma Autronic se specializuje na dovoz sedacího nábytku.. Zároveň dováží i bytové doplňky, dekorace, obrazy a i takové věci jako jsou krabičky na papírové kapesníčky. Pokud sháníte bytové doplňky k Vám domů stavte se u nás na vzorkovně a spolu pomocí katalogů a stránek najdeme to pravé ořechové pro Vás.