Brandt

Značka Brandt spadá pod francouzskou skupinu Brandt Group, která je přední francouzskou skupinou v oblasti vybavení domácnosti. V roce 1949 značka Brandt byla umístěna na první ruční pračku B3300 s horním plněním a míchacím zařízením. V roce 1962 byla vyrobena pračka Brandt Stato 47, která díky časovači byla nejprodávanější pračkou ve francii. Díky inovacím, výzkumům, a vývoje výrobních závodů se řadí Brandt do skupiny kvalitních, spolehlivých spotřebičů.

Climadiff

Společnost Climadiff byla založena v roce 1997 a úspěšně vstoupila na trh s elektrickým zbožím pro domácnost a brzy se etablovala jako leader ve spotřebičích pro skladování vína. S tím, že se jedná o francouzskou společnost tak se nachází v srdci světa vína, která má dlouho vinařskou tradici. Aby společnost Climadiff splnila očekávání i od těch nejnáročnějších zákazníků, vytvořila zcela novou značku Avintage. Vinotéky Avintage jsou vybaveny nejnovějšími technologickými inovacemi a nejlepším možným příslušenstvím.

De Dietrich

V dnešní době značka De Ditrich spadá pod francouzskou skupinu Brandt Group. Roku 1684 bohatý bankéř Johann Dietrich začíná pracovat v kovárně. Aby zachoval svou víru v náboženství, přísahá na alianci s králem Ludvíkem IV. a souhlasí, že pomůže Francii produkovat její kanóny, náboje a zbraně. Od té doby se rodinné kovárny Dietrich staly jedním z nejsilnějších ocelářských podniků v království. Dokonce De dietrich postavil první luxusní automobil Bugatti v roce 1902. Od roku 1910 se specializuje výrobou kamen a postupem času se stává výrobcem a inovátorem luxusních spotřebičů do vaší kuchyně.

Franke

Švýcarský výrobce Franke byl založen 1. dubna 1911 Hermannem Frankem. Roku 1925 – 1928 byla zahájena výroba první dřezové jednotky. 1934 – 1936 první dřezová jednotka z nerezové oceli. 1956-1961 společnost Franke vyrábí kompletně vybavené kuchyně. V roce 1972 byla vybavena značkou Franke první kuchyně McDonalďs v Mnichově. Dnes má Franke několik výrobních závodů po celém světě. Franke je rozdělena do čtyř divizí: residential kitchens, coffe systems, foodservice systes, water systems.

Liebherr

Hans Liebhrr německý podnikatel, který zakládá v roce 1949 firemní skupinu Liebherr. V roce 1949 vyrobil první mobilní věžový otočný jeřáb. V roce 1953 představil první hydraulické rypadlo v Evropě model L 300. V roce 1954 zjistil pan Liebherr, že pouze jedna německá domácnost z deseti vlastní chladící zařízení.  V tu chvíli zakládá výrobní závod v Ochsenhausenu, kde byla zahájena sériová výroba. Liebher vyrábí chladící a mrazící techniku, stavební stroje, autojeřáby, námořní jeřáby a další…

Nivona

Značka NIVONA byla ze začátku pouze nápadem. Když tři prací frustrovaní kamarádi, kteří spolupracovali v Norimberku u velkého známého výrobce spotřebičů chtěly svůj život změnit. S více než rokem přípravných prací v roce 2005 uvedli na trh značku NIVONA. Oblíbená alternativa k běžným kávovarům: skvělá prvotřídní kvalita ze férové ceny. Odolný a elegantní design. A v neposlední řadě snadné čištění. Od německé společnosti NIVONA si můžete koupit jemnou kávu espresso MILANO, vyváženou směs fazolí Arabica a Robusta, harmonicky a jemně pečenou u nás na vzorkovně.

Romo a.s.

Romo a.s. je česká značka s dlouholetou tradicí. Založení firmy Romo 1949. Z prvních výrobních programů se staly montáže obecních rozhlasů a osvětlení. V roce 1953 společnost Romo vyrobila první vířivé pračky a v roce 1957 první automatické pračky. Na začátku 70let dokončila firma Romo a.s. výstavbu a zahájila výrobu v závodě v Ostravě. Nyní výrobce Romo vyrábí pračky, sušičky, myčky nádobí, sporáky, chladničky, mrazničky, chladící vitríny.

Siemens

Werner von Siemens položil základ pro dnešní Siemens AG, když v roce 1947 založil společnost. V tomto roce navrhl jehlový telegraf, který předčil do té doby používané přístroje. Aby toho nebylo málo Werner von Siemens v roce 1866objevil princip dynama a dosáhl průlomu využití elektřiny jako zdroje energie. Díky tomu byl vyroben první elektrický vlak, první elektrické pouliční osvětlení, první elektrický výtah atd… Díky Wernerovi von Siemensovi a jeho rozsáhlých a průlomových projektům je značka Siemens celosvětově uznávaná.

Další zastoupení

Dále Vám můžeme nabídnout značky: Teka, Hoover, Hitachi, Kluge, Avintage, la Sommeliére, Lord, Candy, Siemens, AEG a další…