Egger

Egger je globální společnost založená v roce 1961 v Tyrolsku v Rakousku, kde nyní sídlí. V  Společnost Egger je zastoupena 19 výrobními závody v Evropě. Při založení se v závodě ST. Johann in Tirol vyrábělo 30m3 dřevotřískových desek denně. Dnes jejich 19 závodů vyrobí toto množství za méně než 2 minuty. Egger laminát používáme pro výrobu nábytku na míru. U nás na vzorkovně si můžete vybrat z velkého množství barev, dekorů, povrchů lamin. A sestavit si třeba svůj obývací pokoj.

Kronospan

Nadnárodní společnost Kronospan, která má více než 40 míst na výrobu desek na bázi dřeva, lokálních v mnoha zemích. U nás najdete laminátové desky pro výrobu nábytku na míru. Vyrábíme skříně, televizní stolky, postele, noční stolky vše co se nábytku týče.

DDL

V roce 1953 družstvo začínalo ve dvou dřevěných kůlnách výrobou řeziva.Firma Dřevozpracující družstvo Lukavec (DDL) je ryzí českou firmou, která vyrábí dřevotřískové desky, laminované desky, nábytkové dílce.

Trachea

Jsme autorizovaní studio firmy Trachea. Trachea je největším výrobcem kuchyňských a nábytkových dvířek v České republice. Jejich nabídka frézovaných dvířek zahrnuje přes sto druhů a více než stopadesát dekorů dvířek rozdělených do několika tematických řad. Firma Trachea vyrábí fóliovaná dvířka, akrylátová dvířka, lakovaná dvířka a vícedílná dvířka.

Blum

Jméno Blum znamená inovativní výrobky a vynikající postavení na mezinárodním trhu. Dne 1. března 1952 založil pan Julius Blum svůj závod a vyrobil své první ozuby, instalované na koňských podkovách – ochranu koně před sklouznutím. Dnes patří firma Blum k výrobcům nábytkového kování. První nábytkové kování firma Blum vyrobila v roce 1958 a to závěs ANUBA pro dveře, okna a nábytek.

Hettich

Německý výrobce Hettich se může ohlédnout na více než 125 let úspěšné historie. Roku 1888 postavil Karl Hettich ruční ohýbací stroj pro perfektní výrobu kotevních háčků pro kyvadlové hodiny. Roku 1935 byla obrovská poptávku po barových a klavírních pantech. Dnes je Hettich jedním z největších výrobců nábytkových kování na světě. Firma Hettich vyrábí závěsy, výsuvy, systémy zásuvek, systémy pro posuvné a skládané dveře a další…