Franke

Švýcarský výrobce Franke byl založen 1. dubna 1911 Hermannem Frankem. Roku 1925 – 1928 byla zahájena výroba první dřezové jednotky. 1934 – 1936 první dřezová jednotka z nerezové oceli. 1956-1961 společnost Franke vyrábí kompletně vybavené kuchyně. Franke vyrábí dřezy již od roku 1925 a díky tomu jsou promyšlené do posledního detailu. Nyní vyrábí dřezy fragranit, tectonite, nerez a vodovodní kuchyňské baterie. Přijďte si vybrat ten pravý dřez pro Vaši domácnost právě k nám.  

SCHOCK

Německý výrobce Schock byk založen v roce 1924. Od té doby se stávají předním německým výrobcem dřezů. V roce 1979 vynalezli křemenný kompozitní dřez. Díky inovacím vlastní více než 90 patentů, a proto se 60% všech dřezů po celém světě vyrábí jejich metodou. Firma Schock je šetrná k životnímu prostředí. To se vztahuje na výrobu vysoce kvalitních, ekologicky neškodných  dřezů a recyklovatelných balících materiálů. V nabídce mají i karbonové dřezy.

Teka

Skupina Teka byla založena v roce 1924 a spadá pod celosvětovou společnost HERITAGE. Skupina Teka je předním dodavatelem kuchyní a koupelen po celém světě. Kuchyňské dřezy a vodovodní baterie vyrábí ve 13 závodech v Evropě, Asii a Americe. Sídlo skupiny Teka je ve Španělsku. V nabídce najdete nerezové dřezy, tegranitové dřezy ale i skleněné dřezy. Kuchyňské baterie, dávkovače saponátů a drtiče odpadů nemůžou u této skupiny chybět.