Podlahy

Jak to u nás probíhá? Co děláme?  Najdete u nás vše? 

To se dozvíte níže.

Zaměření a konzultace

Většinu zakázek potřebujeme osobně vidět a zaměřit, aby jsme mohli udělat nabídku, která odpovídá skutečnosti. Zároveň se prokonzultuje postup práce a co vše to bude obnášet. Každý podlahový materiál má jiné požadavky na podklad podle norem a proto je důležité udělat podklad kvalitně, aby podlahová krytina sloužila co nejdéle.

 • Zaměření a prodej materiálu bez práce 21 % DPH
 • Zaměření a prodej materiálu s prací 15 % DPH

Zaměření a konzultace je zdarma 

Výběr materiálu u nás na prodejně 

Po zaměření je důležité vybrat podlahový materiál, který splní Vaše očekávání a požadavky. Každý podlahový materiál prokonzultujeme a řekneme si jeho klady i zápory. Hodně klientů přijde na prodejnu v domnění, že mají vybraný typ podlahového materiálu, ale přitom pro jejich domácnost je nevhodný. Je důležité brát zřetel na typ podlahového vytápění, domácí mazlíčky, počet osob, podklad, francouzské okna a životnost daného materiálu.

Cenová nabídka

Pokud je klient nerozhodný mezi podlahovými materiály, vytvoříme více cenových nabídek dle skutečnosti, ať může porovnat cenový rozdíl. Cenová nabídka je vždy individuální, protože každá zakázka je jiná na náročnost práce. Po odsouhlasení cenové nabídky se vystaví objednávka, zálohová faktura a plánuje se realizace. 

Cenová nabídka je zdarma a klient se nezavazuje.

Realizace

Naši podlaháři jsou součástí naší firmy (zaměstnanci), kteří jsou školení a kvalifikovaní. Nářadí a stroje, které mají po ruce jsou na špičkové úrovni. 

Celková realizace trvá dle náročnosti, se kterou je klient seznámen při podpisu objednávky. Je nutné vždy dodržet technologické pauzy a hlavně vlhkost. Proto se může realizace při nevhodných klimatických podmínkách prodloužit kvůli špatnému vysychání mokrých procesů.

Předání zakázky

Celá zakázka je hotová a teď přichází její předání dle předávacího protokolu. Po podepsání předávacího protokolu se vystavuje konečná faktura.

Nejenom, že jsme Vám celou realizaci udělaly od A po Z, ale nyní Vám ještě předáme technické listy k podlaze a návod na údržbu podlahy.

Doporučíme čistící přípravek pro Vaši podlahu, tak aby Vám podlaha vydržela svěží a čistá.

Provádíme

Vyrovnání podlah

Nivelační stěrky

Mokrá cesta podlah

 • Lité anhydritové podlahy 

Suchá cesta podlah 

 • Podlahový systém Farmacell


Finální samonivelační stěrka pod podlahové krytiny, která je dle technických listů potřeba u některých podlahových materiálu. 

Chci dát najevo, že pokud Vám někdo vylije 3 mm v panelovém domě, nemáte podlahu srovnanou. Po zkušenostech, když v panelovém bytě (kuchyni) dám vodováha z rohu do prostoru je výška rozdílná od        1-2,5 cm. Proto je potřeba vylít tuto výšku pro vyrovnání podlahy. Jinak nivelační stěrka okopíruje nerovnosti a jen Vám vyhladí podklad.

Pokládka podlahových krytin

 • Koberce
 • Kobercové čtverce 
 • Umělé trávy
 • PVC podlahy
 • Vinylové podlahy lepené
 • Vinylové podlahy zámkové
 • Laminátové podlahy
 • Korkové podlahy
 • Dřevěné podlahy 
 • Čistící zóny

Najdete u Nás 

Koberce

800 dekorů z toho 2000 provedení (různé šíře rolí)

PVC

600 dekorů z toho 1200 provedení (různé šíře rolí, bytové/zátěžové) 

Vinyl

400 dekorů z toho 1600 provedení (lepený/zámkový/samolepící)

Plovoucí podlahy

156 dekorů

Dřevo

24 dekorů z toho 168 provedení (lak/olej/masiv/dvouvrstvé)

Jako katalog pro Vás může sloužit náš E-shop www.aaapodlahy.cz 

Reference

Využijte Našich služeb o kontaktujte Nás