Rady a typy

Pročtěte si zajímavé informace, které Vás budou bavit

Některé věci je možná lepší nevědět. Třeba to, po čem doma chodíte. Ačkoliv se váš koberec na první pohled jeví jako "docela čistý", po důkladném prozkoumání vláken pod mikroskopem byste okamžitě změnili názor. A zřejmě by vám stačila pouhá lupa. Navzdory pravidelnému vysávání se v koberci usazují exkrementy roztočů navázané na částice prachu,...

Pokud rozložíte v místnosti koberec, zjistíte, že mu něco chybí. A je tomu opravdu tak. Jsou to kobercové lišty, které ve výsledném dojmu tvoří v podstatě polovinu úspěchu. Pojďme se tedy zaměřit na to, jak taková kobercová lišta vypadá, co od ní očekávat a jak ji aplikovat.

Na prodejně v Šumperku máme 2028 dekorů (vzorků) podlahových materiálů. Od začátku naší prodejny chceme zákazníkovi nabídnout co největší výběr materiálů.

Jak položit plovoucí podlahu? Tak přesně nad touto otázkou se zamýšlí většina lidí, protože plovoucí podlahy jsou jedním z nejvyužívanějších podlahových materiálů. Samotný proces položení nemusí být ve výsledku ničím složitým, záleží pouze na tom, jak jste zruční a trpěliví. V každém případě vás čeká několik jasně daných procesů.

Nerovný povrch je nejčastějším problémem při renovaci staré podlahy. Tu povětšinou odstraníte a hle, naskytne se vám pohled na rozdrolený beton nebo podklad s nejrůznějšími trhlinami a nerovnostmi. Tyto neduhy je samozřejmě zapotřebí odstranit, nežli se pustíte do pokládky podlahy nové. Jakékoliv původní problémy se totiž mohou negativně promítnout...

Podlahové krytiny vyžadují především v novostavbách velkou pozornost nejenom z pohledu samotné pokládky, ale také vlhkosti podkladu. Na tuto věc velká spousta stavebníků zapomíná, protože chce mít bydlení hotové co nejdříve. Přitom jde po vylévání podlahy o jednu z důležitých technologických přestávek promítajících se do kvality výsledného povrchu....

Vinylové podlahy jsou oblíbeným podlahovým materiálem. Lidé je bez jakéhokoliv rozmyslu aplikují v podstatě ve všech typech nemovitostí. Vyhledávané jsou vinylové dílce, které lze lepit celoplošně, ale také skládat prostřednictvím praktických zámků.

Klasické plovoucí podlahy zaznamenaly před mnoha lety značný boom. Do interiéru je aplikoval skoro každý. Dnes s postupem času tyto zastaralé materiály ve většině případů již vypověděly svoji službu a je třeba provést jejich obměnu.

Samonivelační anhydritové podlahy se řadí k oblíbeným materiálům, na něž může přijít libovolný typ podlahové krytiny. Speciální lité potěry, které již delší dobu nahrazují běžný beton a s nimiž je spjata velká spousta příjemných vlastností.

Přinášíme vám široký výběr podlahových krytin v Šumperku a v jeho blízkém okolí. Jsme profesionální podlaháři, u nichž docílíte kompletního servisu v rámci nákupu a výsledné pokládky libovolné podlahy. Rozumíme svému oboru a stavíme podlahářství na daleko vyšší úroveň.