Kuchyně a nábytek

Jak to u nás probíhá? Co děláme? Najdete u nás vše?

Zaměření a konzultace

Prvotní zaměření se udělá u Vás doma. Kdy se zaměří všechny míry potřebné pro výrobu nábytku. Náš nábytek je vyráběný na míru stolařem. A proto Vám můžeme zajistit, že každá zakázka je naprosto jiná, odlišná a do detailu zpracovaná a vyrobená. Nejedná se o žádný sektorový nábytek.

Navíc používáme pouze kvalitní kování Blum a Hettich, které má doživotní záruku na funkčnost.

Výběr materiálu u nás na prodejně

Největší výhoda v naší vzorkové prodejně je, že máte výběr z 629 dekorů lamina a pracovních desek. Tyto dekory rovnou můžete zkombinovat z 2028 dekory podlah a 50 dekorů dveří a tím si vytvořit interiér dle Vašich přání na jednom místě.

Ale co ještě víc nabídnout? Od výrobce EGGER jsou stejná lamina jak na nábytek, podlahy, i dveře. V tom případě můžete udělat celý interiér naprosto barevně sladěný!

Cenová nabídka

Po zaměření a výběru materiálu se vypracuje 3D návrh (viz 3D návrhy interiérů) a naplánuje se konzultace se zákazníkem. Na této konzultaci se může 3D návrh ještě změnit a doladit ho do 100% spokojenosti zákazníka. Vyberou se vestavěné spotřebiče (v případě kuchyňské linky), typ kování, úchytek, led pásky, drátěné systémy atd... Poté se udělá kompletní kalkulace na celkové dílo včetně práce a je to!

Realizace

Naši stolaři jsou součástí naší firmy (zaměstnanci), kteří jsou školení a kvalifikování. Nářadí a stroje, které mají po ruce jsou na špičkové úrovni.

Celková realizace trvá dle náročnosti, s kterou je klient seznámen při podpisu objednávky. Na tuto činnost máme vybraného a nasmlouvaného vodaře, který Vám vše zapojí a celou kuchyň dá do chodu. 

Předání zakázky

Předání zakázky probíhá s 3D návrhářkou nebo stolařem po montáži.

Ti Vám při předání ukážou a vysvětlí funkčnost nábytku. U kuchyňské linky Vám vysvětlí ovládání spotřebičů a dají Vám základní informace o jejich prvotním zapnutí. 

Po celkovém předání se sepíše předávací protokol a vystaví se konečná faktura.

Provádíme

Konzultace a zaměření

Konzultace slouží nejenom k našim účelům, ale hlavně Vám. Pokud si nejste jisti, že jiná firma provádí Vaši zakázku v pořádku a jste v koncích nebojte se nás kontaktovat. Přijedeme a zjistíme v jakém stavu je Vaše realizace, zda je vše v pořádku. Jestli ne, poradíme Vám jak postupovat dále. 

Zaměření je základním předpokladem pro nábytek, který se má vyrábět na míru.

Kuchyňské linky na míru

Kancelářský nábytek na míru

Dětské pokoje

Obývací stěny

Vestavěné skříně

Židle

Spotřebiče

Když už děláme vestavěný nábytek, tak je nejlepší zakomponovat do nábytku i vestavěné spotřebiče. Pokud už máte kuchyňskou linku a chcete koupit jen samotný spotřebič ať vestavěný, nebo volně stojící přijďte k nám.

Prodáváme značky

Najdete u nás

Lamino (LTD)

445 dekorů

Pracovní desky

184 dekorů

Stoleček pro děti

vzorkový stůl

Vzorovou kuchyň

s drátěným systémem

Kancelářskou sestavu

s různými posuvy, kováním, panty Hettich

Kancelářské židle

pro Vaše zdraví a pohodlí

Vestavěné spotřebiče Brand

které jsou v naší vzorkové kuchyni

Lednička Liebherr

Kávovar Nivona CafeRomatica 778

Vyzkoušejte vynikající kávu před koupi kávovaru

Naše stolařská dílna 

Formátovací pila

Systém pro odsávání

Automatická olepovačka hran

Reference