Kvalitní dveře Gerbrich

16.09.2017

Dveře představují základní součást libovolného objektu, a to nejenom ty vstupní, ale také ty interiérové. Pokud chcete kvalitu za rozumnou cenu, nabízíme vám vchodové dveře Šumperk. Profesionální řešení od výrobce Gerbrich prezentující širokou produktovou nabídkou, včetně přidružených činností od A až do Z.

Dveře v Šumperku pořídíte za bezkonkurenční ceny a především v libovolném provedení.

 • Bezpečnostní dveře
 • Interiérové dveře
 • Posuvné dveře Šumperk

Bezpečnostní dveře Šumperk

Bezpečnostní dveře jsou ve své podstatě vstupní branou do vašeho domu, bytu či kanceláře. Prvek, který efektivně zabraňuje průchodu nepovolaných osob dovnitř interiéru. Bezpečnostní dveře Gerbrich jsou natolik na výši, že dokáží kombinovat propracované bezpečnostní prvky s originálním vzhledem a elegancí.

V tomto směru nabízíme nejrůznější konstrukční vyhotovení splňující následující třídy.

 • RC 2
 • RC 2 kazetové
 • RC 3
 • RC 3 bezpolodrážkové

Vybírat si můžete z odlišných rozměrů, bezpečnostních tříd i samotných zárubní. Při výstavbě či modernizaci bydlení je třeba myslet na to, že bezpečnostní dveře vyžadují stavební otvor zhruba o 12 - 13 centimetrů širší a 6 centimetrů vyšší.

K praktickým parametrům těchto vstupních dveří patří i protipožární vlastnosti a zamezení hluku pronikajícího zvenčí.

Interiérové dveře Šumperk

Vedle zabezpečeného vstupu do nemovitosti máte možnost volby také z pohledu vnitřních dveří. Interiérové dveře v Šumperku nabízíme pod hlavičkou propracované kvality a široké variability. To dokazují nejrůznější modelové řady, které je možné pořídit s odlišnými povrchovými úpravami.

 • Nástřik RAL
 • Laminát CPL, 3D CPL a HPL
 • Dýha
 • Dýha Exclusive

Interiérové dveře Gerbrich, to je dokonalá kombinace přírodních materiálů, skla, kovu a ostatních prvků tvořících vzory nejrůznějších podob. Na funkčnosti těchto produktů se samozřejmě podepisují i takové doplňky, mezi něž patří kliky, kování, padací lišty, panty a mnohé další.

Posuvné dveře Šumperk

Chcete-li v domácnosti aplikovat moderní pojetí vstupních otvorů do jednotlivých místností, nabízí se posuvné dveře Gerbrich. Ty lze zabudovat nejenom před stěnu, ale také do speciálního stavebního pouzdra do zdi, včetně ostění zárubně.

Tento systém otevírání dveří je vhodný tam, kde toužíte docílit originality, popřípadě zápasíte s nedostatkem místa. Posuvné dveře v Šumperku dodáváte jednokřídlé i dvoukřídlé.

Profesionální montáže dveří Šumperk

Kvalitní dveře Šumperk, to není to jediné, s čím vám poradíme a doručíme na předem danou adresu. V našem bohatém portfoliu služeb nechybí ani montáž dveří. Jsme schopni zajistit všechny práce související s přípravou stavebního otvoru, usazením zárubní a finální instalací dveří. Výjimkou nejsou ani renovace dveří Šumperk.

Prodej dveří Šumperk realizujeme s maximální profesionalitou, za pomoci těch správných nástrojů a s odbornou způsobilostí.