Kuchyně a nábytek Šumperk

18.09.2017

Kuchyně v Šumperku

Kuchyně je hlavní dominantou jakékoliv rodinné nemovitosti. Prostředí, ve kterém by se měly dobře cítit nejenom ženy, ale také ostatní členové domácnosti. Pokud v tomto směru hledáte pomocnou ruku s návrhem a realizací nové kuchyně, bude vám nápomocno kuchyňské studio Šumperk.

Tým specialistů zabývajících se kuchyňskými prostorami od A až do Z.

Rozložení kuchyně je základem úspěchu

Poradíme vám s praktickým uspořádáním jednotlivých částí kuchyně v Šumperku, jež povede k vytvoření onoho pověstného trojúhelníku. Pomůžeme vám s výběrem toho či onoho spotřebiče a navrhneme požadovaný styl kuchyňského prostředí. Naše kuchyně na míru mohou mít podobu tradiční, panelákovou, moderní nebo ryze nadčasovou a luxusní.

Při návrzích a výsledných realizacích používáme pouze kvalitní výrobní materiály, odolné povrchové úpravy a precizní doplňky zaručující úchvatný dojem s daných prostor. Zároveň sázíme na dlouhověkost takové kuchyně.

Přijďte si prohlédnout vzorky kuchyní v Šumperku

Navštivte naše kuchyňské studio a prohlédněte si vzorky, včetně naší práce. 3D grafické návrhy kreslíme v Šumperku, konkrétně prodejna na náměstí Jana Zajíce 12. Právě tam se vám budeme věnovat v rámci profesionálního poradenství. Kuchyně Šumperk v našem podání, to je několik fází vedoucích k tíženému výsledku.

  • 3D vizualizace nové kuchyně
  • Přehledná cenová nabídka
  • Poradenství a rady při výběru materiálů, uspořádání jednotlivých prvků, dekorů, apod.
  • Doprava materiálu na určené místo
  • Realizace, včetně finálního začištění - montáž nábytku

Kuchyně na míru Šumperk, to není pouhý sen. V naší režii je to realita a skutečnost.

Dětské pokojíčky, vestavěné skříně Šumperk a jiné návrhy

Kuchyňské studio Šumperk má mimochodem daleko širší záběr činností. Vedle kuchyní vám dokážeme navrhnout v podstatě jakékoliv další interiérové prostory a prvky. Naší specializací jsou například dětské pokojíčky Šumperk. S nimi uděláte radost každému malému dítku.

Při naší práci myslíme i na efektivní využívání volného prostoru, což dokazují originální, propracované a praktické vestavěné skříně. Zkrátka jakýkoliv nábytek na míru Šumperk.

Nezávazná poptávka.

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.