Anhydritové podlahy

15.09.2017

Anhydritové podlahy Šumperk

Hledáte kvalitní podklad pro svoji budoucí podlahovou krytinu? Chcete materiál, který se bude pyšnit řadou přínosných vlastností, a můžete na něj položit v podstatě jakoukoliv podlahu? Pak se vám jasnou odpovědí stanou anhydritové podlahy Šumperk.

Lité podlahy, jež v mnohých ohledech bez sebemenšího problému předčí ty betonové, realizované starým způsobem. Anhydrit Šumperk představuje novodobý výrobní proces, na jehož konci docílíte podlahy s dokonalou rovinatostí a s řadou praktických předpokladů.

Jestliže nemáte povědomí o tom, v čem vám bude přínosný anhydrit Sumperk, přinášíme vám několik důležitých informací.

Proč právě anhydritové podlahy Šumperk?

Mnohé stavebníky potěší určitě fakt, že rychlost realizace je více, než dobrá. Během jediného dne může být vytvořena anhydritová podlaha ve všech vašich místnostech, ať už jde o rodinné, komerční, přízemní nebo patrové objekty. Anhydrit Šumperk se totiž vylévá za pomoci speciálního mixu, z něhož je možné dokončit plochu přesahující až 1 000 m2.

Díky tomu, že anhydritové podlahy Sumperk jsou šetrné k životnímu prostředí, můžete se spolehnout také na čistotu samotného procesu realizace. Po vylévání anhydritové podlahy nezbyde žádný nepořádek, jako je tomu naopak u betonu.

A co se týče technických parametrů, jistě na tom nejsou zle.

  • Vynikající tepelná vodivost
  • Minimální smršťování
  • Samonivelační vlastnosti, díky nimž je dosaženo vysoké rovinnosti povrchu
  • Vysoká mechanická odolnost a hlavně nosnost při malé tloušťce

Využijte anhydritové podlahy Šumperk za skvělé ceny

Ať už přemýšlíte o koberci, laminátu, dlažbě, dřevu nebo vinylu, vždy vám pod takovou krytinou poslouží anhydritová podlaha Sumperk, v jejímž případě se mimo výše uvedeného dočkáte také velice přijatelných nákladů. A pokud byste při realizaci podlahy náhodou uvažovali o aplikování podlahového vytápění, není v tomto případě o čemkoliv diskutovat.

Vsaďte na anhydrit Šumperk, v jehož podání máte záruku dokonalé přípravy před pokládkou jakékoliv podlahy. Anhydrit stačí jen zbrousit, penetrovat a nic vám nestojí v cestě za plovoucí podlahou.