Interiérové dveře 

Jak to u nás probíhá? Co děláme? Najdete u nás vše?

Zaměření a konzultace

Ať se jedná o dveře otočné, kyvné, posuvné do pouzdra, posuvné na stěnu tak k Vám přijedeme zaměříme stávající otvory a poradíme.

Pokud si pro nás připravíte lidově řečeno Špek, tak zdarma přijede přímo technik z Gerbrichu a společně přijdeme na správnou variantu.

  • Zaměření a prodej materiálu bez práce 21 % DPH
  • Zaměření a prodej materiálu s prací 15 % DPH

U dveří platí české přísloví dvakrát měř jednou řež. 

Výběr dveří u nás na prodejně 

Po zaměření stačí přijít do naší místnosti plné dveří (celkem jich je 20). Dveřmi si projít, vidět různé alternativy prosklení, výplní, dekorů (50). 

Tím to ale nekončí. Když už budete mít vybrané dveře, tak se pustíte do vybírání klik. Klika je dominantou dveří, která je hodně používaná a proto by Vám měla padnout do ruky a zároveň být i designovým prvkem interiéru.

Cenová nabídka

Cenová nabídka na interiérové dveře je do 24 hodin. Pokud máte atypické dveře tak se rozměry posílají přímo do výroby, kde spočítají cenu.

Cenovou nabídku je možná udělat na dveře bez montáže, nebo i s montáží.

Realizace

Náš montážník dveří je proškolený a má již několik let zkušeností. Je součástí naší firmy (zaměstnanec). Zároveň pokud děláme u Vás podlahy a kuchyň, tak namontovat obvodové a přechodové lišty můžeme až po montáži dveří a kuchyně. Proto náš montážník namontuje přechodové a obvodové lišty a tím celou zakázku dokončí.

Předání zakázky

Celá zakázka je hotová a teď přichází její předání dle předávacího protokolu. Po podepsání předávacího protokolu se vystavuje konečná faktura.

Nejenom, že jsme Vám celou realizaci udělaly od A po Z, ale nyní Vám ještě předáme technické listy.

Provádíme

Interiérové dveře

Interiérové dveře jsou hlavním výrobním pilířem firmy GERBRICH, Vyrábí mnoho modelových řad interiérových dveří v různých povrchových úpravách - dýhované, laminátové, stříkané barvou RAL. Interiérové dveře vyrábí i s dřevěnou obložkovou zárubní ve stejné povrchové úpravě a sladěné do jednoho interiérového prvku.

Otočné dveře

Kyvné dveře

Jsou pověšeny pomocí dveřních závěsů (pantů) na zárubni a otevírají se jedním směrem. Podle umístění pantů na zárubni se dělí na pravé a levé. U tohoto typu dveří je dobré zvážit, jestli se mají otevírat dovnitř nebo ven.

Lidově řečeno lítačky, jsou pověšeny v zárubni pomocí speciálního oboustranného závěsu (pantu), takže se otevírají na obě strany. Obvykle jsou částečně prosklené, aby nedocházelo ke kolizím při pohybu oběma směry.

Posuvné dveře do pouzdra

Posuvné dveře na stěnu

Která vznikne instalací stavebního pouzdra. Tento typ posuvných dveří si můžete vybrat jako jednokřídlé dveře, dvoukřídlé dveře s otevíráním v jedné linii na dvě strany, dvoukřídlé posuvné dveře s paralelním zasouváním obou křídel do jednoho pouzdra.

Skládací dveře

Jejich křídlo se pohybuje těsně podél stěny, takže pro jejich instalaci nejsou nutní žádné větší stavební úpravy. Stavební otvor se opatří obložkou zárubní a nad tuto se do stávající zdi připevní garnýž s pojezdovou lištou, která slouží k posunu dveří.

Atypické dveře

Zasahují v otevřeném stavu pouze do jedné místnosti, přičemž křídlo je složeno ze dvou lamel stejné šířky.

Atypické dveře jsou ty, které se musejí vyrábět zakázkově.

Najdete u nás

GERBRICH

Česká výroba ve Velkých Opatovicích 

20 vzorkových dveří

Reference