Dveře bezpečnostní

Jak to u nás probíhá? Co děláme? Najdete u nás vše?

Zaměření a konzultace

Vždy přijedeme k Vám domů a bezpečnostní dveře zaměříme a uděláme si pár fotek stávajících dveří. Tyto fotografie s vyplněným objednávkovým formulářem odesíláme realizační firmě HT dveře . V tento okamžik dochází ke dvojité kontrole, kdy si technik dle objednávkového formuláře a fotek překontroluje zda je vše v pořádku, zavolá Vám a domluví s Vámi termín realizace. 

Výběr dveří u nás na prodejně

Jsou dva druhy zákazníků

1. Zákazník už má všechno prostudované ze stránek www.htdvere.cz , nebo viděl montáž u souseda a už chce, aby jsme přijeli, zaměřili a sepsali objednávkový formulář.

2. Zákazník o dveřích moc neví. Proto je nejlepší přijet k nám na prodejnu, kde máme vystavené 3 vzorky těchto bezpečnostních dveří + 1 dveře zazděné a namontované pro názornou ukázku a vysvětlení výhody těchto dveří.

Cenová nabídka

Během zaměření se s Vámi sepíše objednávkový formulář, ve kterém je stanovená celková cena              k úhradě. 

Můžete si vybrat typ platby:

  • Hotově po montáží dveří a jejich předání
  • Převodním příkazem po realizaci se splatností    14 dní

Realizace

Celkovou realizaci provádí přímo firma HT dveře.

Parta montážníků přijede a vybourá stávající zárubeň, poté osadí novou (v barvě dveří), kterou zakotví do panelu a poté proběhne zalití zárubně betonem. Mezi tím než beton zaschne provede se seříznutí dveřního křídla, namontování kování a vyvrtání kukátka do výšky dle přání zákazníka. Po zaschnutí betonu se pustí montážníci do natažení omítky. Poté dveře osadí, seřídí a celé dílo je hotovo.

Předání zakázky

Po celkové realizaci dojde k předání díla. 

Montážníci Vám udělají na místě školení a vysvětlí celkovou funkčnost těchto dveří. Seznámí Vás se všemi uzamykatelnými body a správným zacházením. Předají Vám číslo na mobilní pohotovost v případě zabouchnutí dveří a předají certifikát ke dveřím. Poté vám předají fakturu, která je splatná buď hotově, nebo převodním příkazem

Provádíme

Bezpečnostní dveře

Nenechávejte nic náhodě a zabezpečte svůj dům či byt před nezvanými návštěvníky. Díky našim bezpečnostním dveřím získáte nejen pocit bezpečí, ale také výborné protihlukové a tepelně-izolační vlastnosti. Jsme profesionálové, kteří se dodávkami a montáží kvalitních bezpečnostních dveří zabývají již více jak 20 let.

HT dveře Premium

HT dveře Magnum

  • Dveře Premium jsou vhodné jak do panelových, tak cihlových bytů.
  • Jsou certifikované pro optimální bezpečnostní třídu 3 dle harmonizované normy PN - EN 1627:2012, vyrobené pouze z kvalitních materiálů a mají elegantní vzhled.
  • Dvojité těsnění zabezpečuje výborné protihlukové a tepelně-izolační vlastnosti.
  • V ceně je zahrnuta také výměna staré zárubně za novou. 
  • Dveře Magnum jsou vhodné jak do panelových, tak cihlových bytů.
  • Jsou certifikované pro optimální bezpečnostní třídu 3, vyrobené pouze z kvalitních materiálů a mají elegantní vzhled.
  • Díky svému vnitřnímu složení a konstrukci splňují dveře Magnum ty nejpřísnější protipožární a kouřotěsné požadavky.
  • Dvojité těsnění zabezpečuje výborné protihlukové a tepelně-izolační vlastnosti.

HT dveře Perfect 68X/XG

HT dveře Royal 84P/PG

Povrch dveří je z pozinkovaného ocelového plechu     o tloušťce 0,7 mm, který je pokrytý PVC laminátem. Konstrukce je zpevněna nosníkem z lepeného dřeva po obvodu křídla a vnitřek dveří je vyplněný pěnou XPS. Ta má vynikající izolační vlastnosti, velmi dlouhou životnost a je odolná proti vlhkosti. Těsnění v kontaktní ploše po celém obvodu křídla zajišťuje perfektní izolační vlastnosti dveří.  

Dveře mají na povrchu ocelový pozinkovaný plech       o tloušťce 0,7 mm, který je pokrytý PVC laminátem. Konstrukci dveří ještě zpevňuje nosník po obvodu křídla z lepeného dřeva. Vnitřek je vyplněný pěnou PUR. Ta má vynikající izolační vlastnosti a velmi dlouhou životnost. Dvojitá kontaktní plocha s dvojitým těsněním po celém obvodu zajišťuje skvělé izolační vlastnosti dveří.  

Najdete u nás

9 dekorů

1x zazděné dveře

3x vzorové dveře 

Reference

Bezpečnostní dveře Šumperk od společnosti HT Dveře

Ve firmě BYT&BYT s.r.o. kromě komplexních služeb v oboru Interiér • Design nabízíme také bezpečnostní dveře od společnosti HT Dveře. Zařídíme pro vás poradenství, montáž i servis. Postaráme se o zabezpečení bytu nebo rodinného domu v Šumperku a okolí.

Pro zabezpečení vašich bytů si u nás můžete vybrat mezi bezpečnostními dveřmi PREMIUM a MAGNUM. Každý z nabízených modelů splňuje náročné bezpečnostní podmínky. Získáte také kvalitní odhlučnění od hlasitých sousedů a tepelnou izolaci, která se brzy projeví na nižších výdajích za teplo.

Zbavte se definitivně otravného hluku zvenčí a zabezpečte svůj domov díky bezpečnostním dveřím do bytu od společnosti HT Dveře.

I s bezpečnostními dveřmi do rodinných domů získáte kvalitní výrobek, který splňuje ty nejpřísnější normy, ať už máte novostavbu nebo toužíte zabezpečit dům po rekonstrukci. Protože vstupní dveře do domu představují přímý kontakt s rozmary počasí, můžete se spolehnout na vynikající tepelnou izolaci, která nepropustí ven žádné teplo.

Můžete si vybrat provedení, barvu a spoustu dalších konkrétních doplňků. Vedle bezpečnostních dveří u nás najdete také širokou škálu doplňků, jako jsou kukátka, zámky, kování, apod.

Postaráme se o všechny práce spojené s výměnou dveří. Demontáž starých dveří, montáž nových, likvidaci starého křídla i se zárubněmi a zednické zapravení.

Jste zvědaví, jak probíhá výměna starých dveří za nové? Naši zkušení profíci to zvládnou za jediný den. Přesvědčte se sami.

Více informací o jednotlivých modelech i příslušenství najdete na webu společnosti HT Dveře.

Přijďte si k nám vybrat dveře na adrese Náměstí Jana Zajíce 12, Šumperk 787 01

Těšíme se!