3D návrh

Jak to u nás probíhá? Co děláme? Najdete u nás vše?

To se dozvíte níže.


Zaměření a konzultace

Pro vytvoření 3D návrhu Vás musíme navštívit a vše zaměřit, aby 3D návrh byl dle skutečnosti. Po zaměření se domluví schůzka na výběr materiálů u nás na prodejně a tyto materiály se zakomponují do 3D návrhu, který bude mít Váš osobitý Design. Tím získáme co nejbližší vizualizaci Vašeho budoucího interiéru

3D návrh

Po zvolení materiálů se domluví další schůzka. Do této schůzky se vytvoří 3D návrh a konzultuje se s Vámi ještě o změnách. 

Představa je jedna věc, ale když ji klient vidí v prostoru vždy se dělají drobné i větší změny. Tyto změny se s Vámi probírají už přímo v 3D návrhu a můžete je vidět okamžitě. Tohle sladění do 100% spokojenosti zákazníka většinou trvá 1 - 3 hod. a při této činnosti Vám bude nabídnuta káva, voda, čaj, aby jste se cítili jak doma.

Realizace

Po celkovém 3D návrhu a jeho odsouhlasení se vypracuje cenová nabídka na dílo. Po odsouhlasení cenové nabídky se sepíše objednávka. 

Pokud se jedná o celkový interiér, tak se naplánuje harmonogram všech odvětví, aby celá zakázka na sebe navazovala a řemeslníci při různých činnostech si nepřekáželi. Velkou výhodou je, že celou zakázku provádí naše firma a díky tomu na celou zakázku máte záruku od nás.

Provádíme 3D návrhy

Samostatné 3D návrhy jsou placené. Je to z důvodu, že člověk na jednom 3D návrhu stráví několik hodin. V této ceně je i zaměření (doprava), konzultace s Vámi na prodejně, která zabere celkově 1-3 hodiny dle náročnosti návrhu.

Tato částka se v případě realizace naší firmou odečte z celkové ceny zakázky. V případě, že zakázku nebudeme realizovat 3D návrh Vám zůstane

Kuchyňská sestava

3D grafický nákres kuchyně vč. spotřebičů

1500  Kč

Rodinný Dům

Kompletní nákres interiéru

3000 Kč

Bytové jádro

3D grafický nákres WC a koupelny

1000 Kč

Kancelářské prostory

Komerční prostory

dle skutečnosti Kč

Školky a školy

Třídy, kabinety, jídelny, družiny

dle skutečnosti Kč

POKOJ

3D grafický nákres jednoho pokoje

1000 Kč

Byt 2+1

3D grafický nákres kompletního bytu

4000 Kč

Byt 3+1

3D grafický nákres kompletního bytu

5000 Kč

Reference