Poskytujeme kompletní poradenství a realizace 

Podlahy

Od A po Z

S tímto odvětvím máme zkušenosti od roku 2005. Víme jak je těžké vybrat správný materiál pro Váš interiér a právě od toho jsme tu. Poradíme Vám se skladbou a podlahovou krytinou a vše u Vás odborně zrealizujeme. V dnešní době je mnoho výrobců, zemí původu materiálu a zákazník nevidí rozdíly ve složení podlahových krytin, ale vidí rozdíl v ceně. Pradíme Vám a za rozumné peníze koupíte kvalitní podlahu.

Dveře

Dominanta Vašeho prostoru

Dveře prodáváme a realizujeme od roku 2013. Během této doby jsme vyzkoušeli x výrobců z různých zemí. Nyní jsme pyšní, že prodáváme dveře od českých výrobců jako Gerbrich, Kasard. Tito výrobci vyrábí i dveře atypické. 

Na začátku roku 2015 jsme se stali partnery pro firmu HT dveře. Ti zabezpečí Vaši domácnost bezpečnostní třídou RC3. Dodávají dveře včetně montáže do panelových bytů i rodiných domů.

3D grafické návrhy interiérů

Práce s prostorem

Každý má někdy šílené nápady a představy. Proto pro Vás vytvoříme 3D návrh, ať víte zda Vaše představa je reálná.

Kuchyně na míru

Funkčnost nadevše

Nová kuchyňská linka musí splňovat pomyslný trojúhelník. Jedná se o zónu mytí, vaření a pracovní zónu, které jsou navzájem propojeny zónami skladování a odkladání. S těmito zónami Vám pomůžeme tak, aby se Vám v budoucnu dobře vařilo a ušetřilo Vám to čas.

Vestavěné skříně

Každý milimetr řešíme

Vestavěné skříně Vám navrhneme a vyrobíme k Vaší spokojenosti. Je libo vestavěná skřín se skrytým pracovním koutem, a nebo máte spoustu hadříků a musíte je všechny vměstnat tak, aby byli pro Vás přehledně uspořádané? V tom případě se na nás obráťte a garantujeme Vám spokojenost.

Rekonstrukce interiéru

Nastěhujte se do nového

Chystáte se na kompletní rekonstrukci bytů, nebo návrhu interiéru v novém RD? Obraťte se na Nás a vše Vám provedeme. Je lepší mít dílo kompletní od jedné firmy, která Vám vše zorganizuje a vytvoří harmonogram prací, který efektivně využije čas. Díky tomu, že rekonstrukci interiéru provádíme od A po Z jsme schopni zvládnou i šibeniční termíny. 

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.